Centrum jazykového vzdělávání

Studijní centrum Olomouc

Studijní centrum bylo otevřeno v roce 2015 v rámci  současného 1. oddělení anglického jazyka Odboru rezortní  výuky v Olomouci.  Centrum jazykového vzdělávání Univerzity obrany tímto krokem zareagovalo na zvýšené jazykové kvalifikační požadavky u zaměstnanců AČR.

Toto studijní centrum neslouží pouze posluchačům kurzů připravujících se na zkoušku podle normy STANAG 6001, ale všem vojákům a občanským zaměstnancům, kteří mají zájem o studium anglického jazyka, a to nejen v posádce Olomouc. 

Zájemci o konzultaci mají k dispozici dvě místnosti. V jedné probíhají individuální konzultace s učitelem. Většinou se jedná o konverzaci, ale učitelé jsou připraveni podávat zpětnou vazbu také v dovednosti psaní, poslechu, či gramatiky. Ve druhé místnosti je k dispozici výpočetní technika s nainstalovanými programy k procvičování anglického jazyka a s připojením
na internet.

Voják i občanský zaměstnanec, který potřebuje konzultaci z anglického jazyka nebo má zájem si procvičit již získané znalosti a dovednosti, popřípadě potřebuje pomoc s oficiálními písemnostmi v angličtině, se může přihlásit na webových stránkách centra, kde si zadá konkrétní službu, kterou by chtěl využít.

Kontakt:

Centrum jazykového vzdělávání Univerzity obrany

1. oddělení anglického jazyka, Odbor rezortní výuky

779 00 Olomouc, Pasteurova 66/13

areál chirurgie VN Olomouc, místnost SAC (2. patro vlevo)

Otevírací doba: 

Po, Út, St, Čt: 12:45 – 15:30 hod. 

 

Studijní systém:

1. místnost: konverzace s učitelem (maximálně 2 studenti)

2. místnost: procvičování ostatních dovedností (maximálně 4 studenti)

 

Jak se na konzultaci přihlásíte:

https://apl.unob.cz/SACRezervace

Po přihlášení obdržíte potvrzovací e-mail.

 

Kontaktní osoby:

Mgr. Petr Přikryl

tel.: 973 403 404

email: petr.prikryl@unob.cz