Centrum jazykového vzdělávání

Studijní centrum Prostějov

Po letech samostatného fungování v rámci prostějovské posádky bylo studijní centrum v roce 2023 otevřeno také jako součást 1. oddělení anglického jazyka Odboru rezortní výuky.

 

V prezenční podobě slouží toto centrum výhradně posluchačům rezortních kurzů probíhajících na posádce v Prostějově, případně zájemcům z řad příslušníků 601. skss připravujících se na zkoušku podle normy STANAG 6001. Ostatním příslušníkům AČR poskytuje centrum konzultace v distanční podobě a to pouze v obdobích zvýšené kapacity. Vzhledem k personálním limitům si centrum vyhrazuje právo regulovat počet konzultací v závislosti na aktuálním vytížení pracoviště.

Vojáci i občanští zaměstnanci, kteří potřebují odbornou pomoc s přípravou na zkoušku či zahraniční výjezd, nebo si chtějí udržovat a zlepšovat své znalosti anglického jazyka, se mohou přihlásit prostřednictvím uvedených kontaktních osob. Zájemcům o konzultace je k dispozici jedna místnost vybavená pro potřeby nácviku jednotlivých dovedností podle normy STANAG 6001. Přednostně se konzultace udělují zájemcům z řad 601. skss s potvrzeným termínem zkoušky.

 

Kontakt:

Centrum jazykového vzdělávání Univerzity obrany

1. oddělení anglického jazyka, Odbor rezortní výuky

79601 Prostějov

 

Otevírací doba: 

Pouze po předchozí domluvě

Po, Út, St, Čt, Pá: 8:00 – 11:00, 13:00 – 15:00

 

Studijní systém:

Procvičování zvolené dovednosti (maximálně 4 studenti)

 

Jak se na konzultaci přihlásíte:

Přihlášení a udělení termínu je možné pouze na základě osobní, telefonické či písemné domluvy s některou z kontaktních osob.

 

Kontaktní osoby: 

Mgr. Hana Tenkrátová

tel.:  973 411 418

email: hana.tenkratova@unob.cz

Mgr. Martina Bařinová

tel.: 973 411 419

email: martina.barinova@unob.cz